آلبوم جدید همایون شجریان ٢٠ اسفند منتشر می شود + دمو آلبوم | فضا 2 موزیک faza2music

آلبوم جدید همایون شجریان ٢٠ اسفند منتشر می شود + دمو آلبوم | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

6 روز قبل

برترین هفته

3 روز قبل

آلبوم جدید همایون شجریان ٢٠ اسفند منتشر می شود + دمو آلبوم

تاریخ انتشار ۱۲ اسفند, ۱۳۹۳
Homayoun Shajarian - Mastooro Mast

آلبومِ موسیقی مستور و مست با آهنگسازی ژانو باغومیان و با صدایِ همایون شجریان توسط شرکت هنر پارسه به انتشار در خواهد آمد.
امیرعلی بشارتی مدیرعامل شرکت هنرپارسه ضمنِ بیان این مطلب به سایت موسیقی ما گفت که آلبوم مستور و مست، حاصل تلاش چندین ساله ژانو باغومیان است که با همکاری بیش از یکصد نوازنده در اقصی نقاط جهان ساخته شده است و همایون شجریان قطعاتِ آن را به اجرا درآورده است. در این اثر، قطعات بر اساس اشعاری از حافظ، مولانا و عطار ساخته شده است. مستور و مست اواخر این هفته به انتشار درخواهد آمد.
علاوه بر نوازندگانِ خارجی این اثر که تعدادشان به صد نوازنده می‌رسد، ‌نگار خارکن در مستور و مست تکنوازی کمانچه انجام داده است.
این آلبوم دارای هفت قطعه برگرفته از اشعار حافظ، ‌مولانا و عطار است و در آن یک قطعهٔ بی‌کلام نیز آورده شده است. آهنگساز در این اثر نوعی موسیقی حماسی را ارایه داده و تلاش کرده است تا به تلفیقی از فرهنگ شرق و غرب برسد. اتفاقی که هم خواننده و هم آهنگساز، آن را گامی مثبت برای شناساندنِ بهتر شعر و عرفانِ ایرانی در دنیا می‌دانند.

از همایونِ شجریان در سالِ‌ گذشته، دو آلبوم نه فرشته‌ام، ‌نه شیطان با آهنگسازی تهمورس پورناظری و چه آتش‌ها با آهنگسازی علی قمصری به انتشار درآمد و این در حالی است که علاوه بر مستور و مست دو آلبومِ دیگر نیز در دست انتشار دارد. اثری که آهنگسازی آن را مهیارِ علیزاده برعهده دارد و قطعات را به صورتِ مشترک با علیرضا قربانی خوانده و همچنین آیینه‌ها اثرِ سهراب پورناظری که دو سال پیش کنسرت‌های آن برگزار شده است.
آلبوم مستور و مست از روز ٢٠ اسفند در سراسر ایران منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید دموی آلبوم جدید همایون شجریان را دانلود نمایید.


[button color=”blue” target=”_blank” link=”http://www.myfaza2music.com/Musics/Homayoun Shajarian – Mastooro Mast%20%5B320%5D.mp3″ size=”big” font=”0″]دانلود کیفیت ۳۲۰[/button][button color=”blue” target=”_blank” link=”http://www.myfaza2music.com/Musics/Homayoun Shajarian – Mastooro Mast%20%5B128%5D.mp3″ size=”big” align=”right” font=”0″]دانلود کیفیت ۱۲۸[/button]


708 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *