اپل باز هم عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا را از آن خود کرد | فضا 2 موزیک faza2music

اپل باز هم عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا را از آن خود کرد | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

2 روز قبل

برترین هفته

7 روز قبل

اپل باز هم عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا را از آن خود کرد

تاریخ انتشار ۳۰ بهمن, ۱۳۹۵
اپل باز هم عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت دنیا را از آن خود کرد

اپل برای دهمین سال متوالی عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت فناوری دنیا را دریافت کرد.
اپل، یکی از غول‌های فناوری جهان موفق شد برای دهمین سال پیاپی عنوان تحسین‌شده‌ترین شرکت فناوری را از آن خود کند. این عنوان نتیجه بررسی‌ها و نظرات کارشناسی ۳۸۰۰ مدیر اجرایی، متخصص و تحلیلگر است. پس از اپل، شرکت‌های آمازون، استارباکز و دیزنی در ردیف‌های بعدی قرار دارند و البته شرکت فیس‌بوک و مایکروسافت نیز جزو ده شرکت اول قرار گرفتند. در کنار این عنوان شرکت اپل موفق شد با سرمایه‌ای بالغ بر ۷۰۰ میلیارد دلار، عنوان باارزش‌ترین شرکت را نیز کسب کند.

در فهرست ابتدایی از ۱۰۰۰ شرکت برتر در سراسر جهان از لحاظ میزان درآمد ثبت نام به عمل می‌آید. سپس ۵۰۰ شرکت و در نهایت پس از بررسی‌های نهایی ۶۸۰ شرکت از ۲۸ کشور در فهرست باقی می‌مانند که رقابت نهایی بین آنها برگزار می‌شود. سه فاکتور کیفیت، نوآوری و مسئولیت اجتماعی در کسب رتبه برتر نقش اساسی دارند.

شرکت اپل از سال ۲۰۰۷ هرسال این جایگاه را کسب می‌کند و بدون شک بخش عمده‌ای از آن را مدیون محصول آیفون خود است. شرکت سامسونگ که یکی از رقبای اصلی اپل به شمار می‎رود سال گذشته در رتبه سی و پنجم قرار گرفت و امسال معضلی به نام گلکسی نوت ۷ سبب شد این شرکت نتواند به جمع شرکت‌های برتر راه یابد.

11 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *