۲۲ اسفندماه آخرین اثر زنده یاد خسرو شکیبایی منتشر می شود | فضا 2 موزیک faza2music

۲۲ اسفندماه آخرین اثر زنده یاد خسرو شکیبایی منتشر می شود | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

6 روز قبل

برترین هفته

3 روز قبل

۲۲ اسفندماه آخرین اثر زنده یاد خسرو شکیبایی منتشر می شود

تاریخ انتشار ۱۸ اسفند, ۱۳۹۵
۲۲ اسفندماه آخرین اثر زنده یاد خسرو شکیبایی منتشر می شود

مدیر موسسه «ایران گام» از انتشار یک آلبوم موسیقایی از آخرین روایت های زنده یاد خسرو شکیبایی با محوریت اشعار سهراب سپهری با عنوان «مسافر» خبر داد.

صدرالدین حسین خانی مدیر موسسه «ایران گام» بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته روز یکشنبه ۲۲ اسفندماه آخرین اثر زنده یاد خسرو شکیبایی به عنوان راوی آثار اشعار سهراب سپهری در قالب آلبوم «مسافر» به آهنگسازی و تنظیم محمدرضا احمدیان منتشر و در دسترس علاقه مندان موسیقی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این آلبوم که به نوعی آخرین اثر زنده یاد شکیبایی است که سال ها پیش همزمان با تولید و ضبط آثار دیگر این هنرمند پیرامون آثار سهراب سپهری منتشر شد و این بار تصمیم گرفته شد تا طی روزهای پایانی سال در دسترس علاقه مندان موسیقی و شعر قرار گیرد. «نامه ها» با اشعار سید علی صالحی، «مهربانی» با اشعار محمدرضا عبدالملکیان، «صدای پای آب» با اشعار سهراب سپهری، «نشانی ها» با اشعار سیدعلی صالحی، «سهراب» با اشعار سهراب سپهری، «پری خوانی» با اشعار فروغ فرخزاد، «حجم سبز» با اشعار سهراب سپهری و «چهل حکایت از گلستان سعدی» آثاری بودند که توسط ناشران مختلف طی سال های ۷۳ تا زمان حیات مرحوم شکیبایی به مخاطبان ارائه شده است.

22 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *