شارژر همراه ۱۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی | فضا 2 موزیک faza2music

شارژر همراه ۱۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

3 روز قبل

برترین هفته

5 روز قبل

شارژر همراه ۱۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی

تاریخ انتشار ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶

اگر قصد برنامه ریزی برای سفر به مکانی را دارید که در آنجا هیچ منبع برقی برای شارژ لوازم الکترونیکی شما وجود ندارد پس احتمالاً به گجتی با نام «ریور» (River) احتیاج خواهید داشت.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق استارتاپ تولید کننده، «ریور» محصولی هوشمند، بدون آلودگی و قدرتمند است که می تواند تا یک سال انرژی الکتریکی را در خود نگه دارد و کاربران می توانند آن را از طریق پریز برق، پنل خورشیدی و یا پورت فندک خودرو شارژ کنند.

شارژر همراه 116000 میلی آمپر ساعتی

«ریور» به لطف باتری قدرتمند ۱۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی خود می تواند شدت جریان ۵۰۰ واتی را منتقل کند و یک موبایل هوشمند را بیش از ۳۰ مرتبه شارژ کند و یا انرژی الکتریکی لازم برای کارکرد ده ساعته یک یخچال را تأمین کند. همچنین از آنجایی که گجت مورد بحث نسبت به نفوذ آب مقاوم بوده و دارای وزنی پنج کیلوگرمی است و علاوه بر آن در محدوده دمای ۲۰- تا ۶۰ درجه سانتیگراد کارایی خود را حفظ می کند، بنابراین می توان آن را با خود به هر مکانی برد.
گفتنی است گجت «ریور» از لحاظ تعداد پورت هم سنگ تمام گذاشته و دارای دو پورت USB-C، دو خروجی AC استاندارد، دو خروجی DC، یک پورت ۱۲ ولت مخصوص به اتومبیل و چهار پورت شارژ سریع USB-C است که می تواند تمام دیوایس های یک خانواده کم جمعیت را شارژ کند.

شارژر همراه 116000 میلی آمپر ساعتی

از طرف دیگر شارژ مجدد باتری داخلی «ریور» نیز با سرعتی بسیار بالایی صورت می گیرد و در صورت اتصال به پریز برق، تنها در شش ساعت به شارژ کامل می رسد. این زمان با پورت فندک اتومبیل به نه ساعت رسیده در حالی که با بهره گیری از پنل خورشیدی می توان در ده تا پانزده ساعت آن را فول شارژ کرد.

لازم به ذکر است این استارتاپ موفق به جذب سرمایه ۲۵۸,۰۰۰ دلاری از طریق جمع سپاری شده و با هم اکنون با قیمت ۴۵۹ دلار پیش فروش می شود. تاریخ عرضه آن نیز اواسط تیر ماه عنوان شده است.

22 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *