روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند! | فضا 2 موزیک faza2music

روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند! | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

6 روز قبل

برترین هفته

2 روز قبل

روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند!

تاریخ انتشار ۲۹ فروردین, ۱۳۹۶

یک شرکت خودروسازی روبات چمن زنی ساخته که هنگام کاهش شارژ، به طور خودکار فعالیت خود را قطع می کند تا شارژ شود و دوباره کار نیمه را از سر می گیرد.

شرکت هوندا یک روبات چمن زن به بازار عرضه کرده که با استفاده از موتورهای الکتریکی، حسگرها و سه نوع برنامه مختلف برای کوتاه کردن چمن، به تنهایی از باغچه خانه مراقبت می کند!

روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند

روبات چمن زن Miimo نام دارد و در حیقیت یک مینی رایانه با قابلیت شارژ شدن است. هنگامیکه میزان باتری آن از ۳۰ درصد کمتر می شود، به طور خودکار به سمت مکان شارژ شدن می رود و پس از تکمیل این فرایند، کاری را که نیمه رها کرده بود، تمام می کند.

روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند

در روبات چمن زن از آخرین نسخه فناوری هوندا استفاده شده تا شبانه روز باغچه و حیات خانه مرتب باشد. همچنین روبات می تواند از روی پستی و بلندی ها رد شود و به طور تصادفی یا براساس الگویی خاص چمن ها را کوتاه کند.

روبات چمن زنی که خود را شارژ می کند

هنگام خرید روبات، کارکنان شرکت به وسیله سیم نوعی مرزبندی روی زمین یا زیر آن برای تعیین محدوده فعالیت روبات انجام می دهند. دستگاه میدان مغناطیسی سیم های به کار رفته برای مرزبندی را شناسایی می کند و در همان محدوده می ماند. میمو مجهز به باتری های لیتیوم یونی است. کاربران می توانند با استفاده از یک اپلیکیشن موبایل برنامه چمن زنی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

البته این دستگاه چندسالی است که در اروپا عرضه و اکنون وارد بازار آمریکا شده است.

16 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *