قیمت و زمان عرضه گلکسی بوک سامسونگ اعلام شد | فضا 2 موزیک faza2music

قیمت و زمان عرضه گلکسی بوک سامسونگ اعلام شد | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

6 روز قبل

برترین هفته

3 روز قبل

قیمت و زمان عرضه گلکسی بوک سامسونگ اعلام شد

تاریخ انتشار ۱ اردیبهشت, ۱۳۹۶

بعد از گذشت مدت ها از زمان معرفی در جریان کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷، سامسونگ بالاخره از قیمت تبلت های گلکسی بوک رونمایی کرده است. بنابر اعلام سامسونگ، مدل ۱۰.۶ اینچی گلکسی بوک ۱۰ به همراه وای فای، با قیمت پایه ۶۲۹.۹۹ دلار به فروش خواهد رفت و این قیمت برای مدل ۱۲ اینچی و مجهز به وای فای گلکسی بوک ۱۲، به ۱۱۲۹.۹۹ دلار می رسد؛ ضمناً مدل بزرگتر گلکسی بوک ۱۲ که از LTE هم پشتیبانی می کند با برچسب قیمت ۱۲۹۹.۹۹ دلار روانه بازار می گردد.

قیمت و زمان عرضه گلکسی بوک سامسونگ اعلام شد

گلکسی بوک ۱۲ به همراه LTE قرار است از فردا توسط ورایزن به فروش برسد و پیش فروش مدل هایی که تنها به وای فای تجهیز شده اند نیز از فردا در وب سایت رسمی سامسونگ و سایر خرده فروشی های منتخب مانند Best Buy آغاز می شود. در روز ۲۱ مه (۳۱ اردیبهشت ماه) نیز دستگاه به صورت عمومی در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

هر دو مدل گلکسی بوک به همراه کیس کیبورد و استایلی عرضه می شوند و از طراحی باریک آلومینیوم بهره می برند. گلکسی بوک ۱۰ به پردازنده Intel Core m3 مجهز شده و پردازنده بدون فن Core i5 اینتل، در نقش قلب تپنده بوک ۱۲ ظاهر می شود؛ ضمنا گلکسی بوک ۱۲، به نمایشگر بهتر امولد هم تجهیز شده است.

31 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *