واتس آپ را به فضای ذخیره سازی تلفن همراه تبدیل کنید | فضا 2 موزیک faza2music

واتس آپ را به فضای ذخیره سازی تلفن همراه تبدیل کنید | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

4 روز قبل

برترین هفته

1 روز قبل

واتس آپ را به فضای ذخیره سازی تلفن همراه تبدیل کنید

تاریخ انتشار ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶
واتس آپ را به فضای ذخیره سازی تلفن همراه تبدیل کنید

با یک روش ساده می توانید پیام رسان واتس آپ را به محلی برای ذخیره سازی اطلاعاتتان در موبایل تبدیل کنید.

سرعت بالای واتس آپ در بین پیام رسان های موبایلی موجب شده است که این برنامه در رده پیام رسان های پرطرفدار در بین دوستداران شبکه های اجتماعی تبدیل شود، از آنجایی که تقریبا تمامی گوشی های هوشمند قابلیت اجرای واتس آپ را دارند این برنامه محل خوبی برای ذخیره سازی اطلاعات به شمار می رود.

در ادامه برای شما ترفندی را بازگو خواهیم کرد که با طی مراحل آن واتس آپ را از یک برنامه ای صرف برای برقراری مکالمات و ارسال پیام خارج کرده و از دیگر قابلیت های نیز استفاده کنید.

ذخیره کردن یادداشت‌ها، فایل‌های صوتی، اسناد و فایل‌ها، جابه‌جایی آسان لینک‌ها، تصاویر و فایل‌های دیگر بین گوشی و کامپیوتر را می توانید با ایجاد یک مخاطب مجازی در واتس آپ به اشتراک بگذارید، همچنین با توجه به اینکه در واتس آپ بر خلاف تلگرام نمی توانید به صفحه خودتان مطلبی را ارسال کنید می توانید با یک ترفند ساده این کمبود را جبران نمایید.

برنامه واتس آپ را باز کنید و در آن یک گروه جدید بسازید

از میان مخاطبانتان چند نفر را به عضویت گروه درآورید و سپس با بازکردن لیست اعضا آنهایی را که عضو کرده بودید حذف کنید تا تنها خودتان در گروه باقی بمانید.

در این مرحله با توجه به شکل گیری گروه و حضور خودتان این فضا می تواند به محل ذخیره سازی اطلاعاتتام تبدیل شود.

در مرحله آخر برای جابه جایی فایل ها از کامپیوتر به گروه ساخته شده به آدرس https://web.whatsapp.com رفته و اطلاعات را در گروه بارگذاری کنید تا همزمان در تلفن همراهتان نیز قابل دسترس باشد.

276 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *