پشتیبانی از زبان فارسی در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ | فضا 2 موزیک faza2music

پشتیبانی از زبان فارسی در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

5 روز قبل

برترین هفته

2 روز قبل

پشتیبانی از زبان فارسی در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ

تاریخ انتشار ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶

پیام‌رسان واتس‌اپ، پرطرفدارترین نرم‌افزار حال حاضر در جهان، در جدیدترین به‌روزرسانی، پشتیبانی از زبان فارسی را به قابلیت‌های خود اضافه کرد.

پیام‌رسان واتس‌اپ در تازه‌ترین نسخه خود پشتیبانی از زبان فارسی را آغاز کرد. از این پس کاربران ایرانی می‌توانند با بهره‌گیری از این قابلیت از رابط کاربری نرم‌افزار با زبان فارسی استفاده کنند. واتس اپ در حال حاضر پرطرفدارترین و پرکاربردترین پیام‌رسان در جهان است و گفته می‌شود حدود یک میلیارد کاربر دارد. پیش از این واتس اپ زبان فارسی را در سیستم‌های اندروید پشتیبانی می‌کرد و از این پس iOS نیز به آن اضافه شد.

پشتیبانی از زبان فارسی در به‌روزرسانی جدید واتس‌اپ

واتس اپ در حالی پشتیبانی از زبان فارسی را آغاز کرد که پیام‌رسان تلگرام هنوز این قابلیت را ندارد. تلگرام در داخل ایران پرطرفدارترین پیام‌رسان خارجی است و طبق گفته مدیر تلگرام حدود ۴۰ میلیون کاربر دارد. اما هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند. با توجه به این باید دید این قابلیت جدید واتس‌اپ از تعداد کاربران تلگرام می‌کاهد یا خیر.

برای بهره‌گیری از قابلیت جدید واتس‌اپ ابتدا باید آن را به آخرین نسخه به‌روزسانی کنید. سپس به قسمت تنظیمات بروید و به این ترتیب عمل کنید:

ابتدا وارد Settings شوید، روی گزینه General کلیک کنید و سپس گزینه Language & Region را انتخاب نمایید و زبان اپلیکیشن را به فارسی تغییر دهید.

4200 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *