سینا سرلک خواننده فیلم سینمایى زیر سقف دودى شد | فضا 2 موزیک faza2music

سینا سرلک خواننده فیلم سینمایى زیر سقف دودى شد | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

5 روز قبل

برترین هفته

2 روز قبل

سینا سرلک خواننده فیلم سینمایى زیر سقف دودى شد

تاریخ انتشار ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

سینا سرلک خواننده موسیقی سنتی که به تازگی آثاری را در سبک پاپ منتشر کرده، در همکاری جدید خود با علیرضا افکاری و روزبه بمانی برای فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” به کارگردانی پوران درخشنده می‌خواند.

فیلمبرداری “زیر سقف دودی” مهرماه سال ۹۵ به پایان رسید و برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به اکران درآمد. این فیلم در جشنواره فیلم فجر در ۶ رشته کاندید دریافت سیمرغ شد و در دو بخش بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین چهره‌بردازی به سیمرغ بلورین جشنواره رسید.

این خواننده قطعه “زیر سقف دودی” را برای فیلم درخشنده خوانده است. ترانه این قطعه از سروده‌های روزبه بمانی و آهنگسازی آن برعهده علیرضا افکاری است. این سه نفر پیش از این با همکاری یکدیگر قطعات “کوچه‌های عاشقی” و “چه کنم” را به انتشار رسانده بودند. درخشنده هفته جاری از اکران فیلم “زیر سقف دودی” از عید فطر خبر داد و گفت که این فیلم یک اثر اجتماعی است که موضوع طلاق عاطفی زوجین را به تصویر کشیده است.

فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، شهرام حقیقت‌دوست، حسام نواب‌صفوی، آزیتا حاجیان، ابوالفضل میری و لاله مرزبان بازیگران فیلم “زیر سقف دودی” هستند.

سینا سرلک خواننده فیلم سینمایى زیر سقف دودى شد

127 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *