از این به بعد خانه تان را به مسافرت ببرید | فضا 2 موزیک faza2music

از این به بعد خانه تان را به مسافرت ببرید | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

3 روز قبل

برترین هفته

18 ساعت قبل

از این به بعد خانه تان را به مسافرت ببرید

تاریخ انتشار ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶

یک شرکت تجاری موفق به ساخت خانه های سبکی شده که دارای همه امکانات زندگی هستند و می توان با نصب چرخ در زیر آنها، خانه های مذکور را به هر نقطه ای منتقل کرد.

شرکت اسکیپ تراولر این خانه های کوچک و جادار را به شکل یک اتوبوس طراحی کرده است. خانه های یاد شده دوطبقه بوده و طراحی داخلی چشم نوازی دارند.

از این به بعد خانه تان را به مسافرت ببرید

خانه مسافرتی یاد شده ۴.۸ متر ارتفاع و ۲.۵ متر عرض دارد و طول آن به ۱۳ متر می رسد. پیکربندی داخلی این خانه بر طبق نیازهای خریداران و سرنشینان صورت می گیرد و می توان آنها را به گونه ای طراحی کرد که ظاهری شبیه به یک خانه عادی یا یک دفتر کار داشته باشند.

نصب وسایل عادی زندگی در این خانه ها ممکن است و تامین برق آنها از طریق صفحات خورشیدی صورت می گیرد. همچنین سیستم تصفیه و بهینه سازی مصرف انرژی در این خانه های متحرک نصب شده است.

سازندگان این خانه های متحرک آنها را با انبوهی از کابینت و قفسه و … پر نکرده اند تا فضای حرکتی در داخل آنها مشابه شرایط عادی باشد. شرکت سازنده مدعی است ساختار مولکولی چوب به کار رفته در طراحی داخلی این خانه تقویت شده تا عمر مفید آنها به ۸۰ الی ۱۰۰ سال برسد. برای این خانه پنجره و آشپزخانه و فضای خواب مناسب هم پیش بینی شده است.

مدل ساده این خانه متحرک ۴۹۸۰۰ دلار قیمت دارد که مجهز به گرماساز، تهویه مطبوع و چراغ های ال ای دی نیز هست. مخزن ذخیره آب، آبگرمکن، حمام با دوش، سینک ظرفشویی و دستشویی هم برای این خانه پیش بینی شده است. اما با پرداخت ۳۹۰۰ دلار اضافی کابینت و اجاق گاز و یخچال فریزر و برخی ابزار دیگر هم به این خودرو اضافه خواهد شد.

77 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *