معرفی مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی خمیده ایسر | فضا 2 موزیک faza2music

معرفی مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی خمیده ایسر | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

4 روز قبل

برترین هفته

1 روز قبل

معرفی مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچی خمیده ایسر

تاریخ انتشار ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

ایسر اخیراً مانیتور تازه ای را به لیست محصولات گیمینگ خود اضافه کرده که بر خلاف مدل پرچمدار Predator X27 به رزولوشن ۴K و فناوری HDR مجهز نیست و از این رو بیشتر هوای جیب گیمرها را دارد.

نمایشگر مورد اشاره که «Predator Z271UV» نام دارد از یک پنل ۲۷ اینچی خمیده با رزلوشن ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل و انحنای ۱۸۰۰R برخوردار است و بر پایه تکنولوژی TN استوار است. همچنین ایسر در محصول تازه خود از لایه کوانتام دات هم استفاده کرده تا محصول خود را به پوشش ۱۳۰ درصدی گاموت رنگی sRGB و ۹۵ درصدی گاموت رنگی DCI-P3 برساند.

معرفی مانیتور گیمینگ 27 اینچی خمیده ایسر

همچنین «Predator Z271UV» برای در اختیار گذاشتن هرچه بهتر تجربه گیمینگ، دارای نرخ رفرش ۱۴۴ هرتزی است که امکان اورکلاک آن تا ۱۶۵ هرتز هم وجود دارد. علاوه بر آن زمان پاسخ گویی ۱ میلی ثانیه ای برای آن گزارش شده و از فناوری هایی نظیر انویدیا G-Sync و Ultra-Low Motion Blur هم پشتیبانی می کند.

معرفی مانیتور گیمینگ 27 اینچی خمیده ایسر

گفتنی است ایسر مانیتور تازه وارد خود را به سخت افزار دنبال کردن حرکت چشم Tobii هم مجهز کرده که از نور مادون قرمز برای تشخیص حرکت سر و چشم ها استفاده می کند. اما برای کسانی که در مورد فناوری مورد بحث اطلاعی ندارند باید عنوان کرد که تاکنون حدود یکصد بازی مختلف از تکنولوژی مورد اشاره پشتیبانی کرده و امکان چرخش دوربین در محیط بازی همگام را حرکت سر و چشم ها را مهیا می کنند.

معرفی مانیتور گیمینگ 27 اینچی خمیده ایسر

از دیگر قابلیت های «Predator Z271UV» هم می توان به بهره مندی از دو اسپیکر ۷ وات با فناوری TrueHarmony ایسر، پایه قابل تنظیم در جهت های مختلف، پنج پورت USB 3.0، ورودی HDMI 1.4 و ورودی دیسپلی پورت ۱.۲ اشاره کرد.

138 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *