عرضه مچ بند هوشمند لنوو HW01 | فضا 2 موزیک faza2music

عرضه مچ بند هوشمند لنوو HW01 | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

4 روز قبل

برترین هفته

1 روز قبل

عرضه مچ بند هوشمند لنوو HW01

تاریخ انتشار ۱۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

کمپانی چینی لنوو پس از آنکه موبایل های متعدد اقتصادی و میان رده را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرد، حال قصد دارد تا شانس خود را در زمینه گجت های پوشیدنی محک زند و از این رو دستبند هوشمندی با نام HW01 Smart Band را معرفی کرده است.

محصول مذکور که قرار است به صورت انحصاری از طریق وبسایت Flipkart در هند به فروش برسد از یک نمایشگر ۰.۹۱ اینچی اولد برخوردار بوده که قادر است اطلاعات مختلفی از جمله میزان مسافت پیموده شده، کالری سوخته، تعداد قدم ها را به نمایش گذارد. علاوه بر HW01 از یک سنسور برای شمارش ضربان قلب بهره می برد که در صورت نیاز کاربر و قرار گرفتن آن در وضعیت «Sports Mode»، هر پانزده دقیقه ضربان قلب کاربر را اندازه گیری می کند.

عرضه مچ بند هوشمند لنوو HW01

تازه ترین محصول لنوو وزنی در حدود ۲۲ گرم داشته و از استاندارد IP65 برای جلوگیری از نفوذ مایعات و گرد و غبار بهره می برد. باتری آن هم ظرفیتی معادل با ۸۵ میلی آمپر ساعت داشته که به ادعای شرکت سازنده قادر است انرژی لازم برای کارکرد پنج روزه دستگاه را تأمین کند.

گفتنی است مچ بند هوشمند اسمارت بند HW01 با قیمت حدوداً ۳۱ دلار در بازار هند و برای رقابت با دستبند Mi Band 2 شیائومی عرضه می شود.

41 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *