آلبوم جدید مانی رهنما تا یک ماه آینده منتشر می شود | فضا 2 موزیک faza2music

آلبوم جدید مانی رهنما تا یک ماه آینده منتشر می شود | فضا 2 موزیک faza2musicبرترین هفته

4 روز قبل

برترین هفته

1 روز قبل

آلبوم جدید مانی رهنما تا یک ماه آینده منتشر می شود

تاریخ انتشار ۲۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶
آلبوم جدید مانی رهنما تا یک ماه آینده منتشر می شود

خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تدارک انتشار تازه ترین آلبوم خود با عنوان «با خودم می رقصم» به تهیه کنندگی علی اوجی است.

مانی رهنما خواننده موسیقی پاپ با اشاره به تازه ترین فعالیت‌های خود در عرصه موسیقی بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تازه ترین آلبومم با عنوان «با خودم می رقصم» به تهیه کنندگی علی اوجی تا یک ماه آینده در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. بعد از انتشار این آلبوم برنامه ریزی هایی برای برگزاری کنسرت های داخلی و خارجی انجام گرفته که درباره آنها اطلاع رسانی می شود.

وی ادامه داد: به طور حتم این آلبوم به نسبت کارهای قبلی ام از حال و هوای بسیار متفاوتی برخوردار است به همین دلیل من فعلا ترجیح می دهم کمتر درباره ویژگی های آلبوم صحبت کنم چرا که دوست دارم این اثر متفاوت بعد از انتشار مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد. به هر روی آلبوم هم اکنون در مرحله صدور مجوز قرار دارد و حتی در تلاشیم تا قبل از یک ماه اثر در بازار منتشر شود.

رهنما درباره مشخصات دیگر آلبوم توضیح داد: این آلبوم شامل ۱۴ قطعه است که اغلب ملودی ها مربوط به آثار من است که بابک صحرایی، محمدرضا رهنما، افشین مقدم و سجاد ایران نژاد به عنوان ترانه سرا در آن حضور دارند. داریوش تقی پور، مهران حبیبی و بهنا رهنما تنظیم کنندگان آلبوم هستند که با قطعاتی چون«ترکم نکن»، «من به تو قول می دم» و «یادگاری»، «با خودم می رقصم»، «آرتیست»، «چشماتو ببند آروم»، «سپیدار»، «شبها روزا رو می شمارم» و «بی تو» روانه بازار موسیقی می شود.

430 بازدید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *